Info

Naručite koncertni DVD
 
Pridruži nam se na Facebooku
Gledaj nas na YouTube
Klikni na sliku za fotoalbum
Fotoalbum: Jubilarni koncert
KUU Cernik je punopravna članica CIOFF-a i HSK

Pretraživač

Greška
  • JFolder::create: Could not create directory
Nastup na smotri folkora u Davoru Ispis E-mail
Autor Marija Jugović   
16. 06. 2015.
Admiror Gallery cannot create thumbnails in /home3/ptepheth/public_html/plugins/content/AdmirorGallery/thumbs//Fotoalbumi/2015/Davor/
Check folder permmisions!
Admiror Gallery: 3.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.5.38

Naša udruga je nedjelju poslijepodne, 14. lipnja 2015. provela u Davoru na smotri folklora pod nazivom "Padaj kišo, nemoj na konjara". Uz domaćine, KUD "M. A. Relković", nastupili su još članovi KUD-a "Mala" iz Nove Gradiške i članovi KUD-a "Kolo" iz Starog Grabovca te Folklorna sekcija OŠ "M. A. Relković" iz Davora.

Manifestacija je započela mimohodom sudionika smotre kroz mjesto uz bogatu ponudu hrane i pića.

U kulturno umjetničkom djelu programa imali smo prilike vidjeti slavonske pjesme i plesove, međimurske pjesme i plesove u izvedbi domaćina, a Pjevačka skupina naše udruge izvela je pjesme: Marko konja poji, Slavonka, I sinoć sam mila majko i Žito žela lijepa djevojka.

Nakon programa uslijedilo je druženje za sudionike programa i mještane Davora.

 


© Kulturno-umjetnička udruga Cernik